expecto PATRONum, czyli jak stać się Patronem w realu

Czy oglądając Harrego Pottera marzyłeś czasem o tym, aby wyczarować Patronusa? Expecto patronum to dopiero początek.

Podcast to moje największe hobby i pasja. Uwielbiam to zajęcie! Od momentu szukania kolejnego gościa, nagrania, montażu, po emocje związane z publikacją. Jednak, choć cały proces daje mi ogrom satysfakcji, wymaga sporego nakładu zarówno czasowego, jak i finansowego.

Mam wielką nadzieję, że kiedyś nadejdzie dzień, kiedy będę mogła w pełni poświęcić się nagrywaniu. Na razie jednak jest to “jedynie” moje hobby, które realizuję między pracą
a studiami.

Patronite, czyli jak stać się Patronem w realu


Dlatego właśnie, po długich tygodniach analizowania wszystkich za i przeciw, w końcu podjęłam decyzję i założyłam konto na Patronite.  zdecydowałam się założyć profil na Patronite. Mam nadzieję, że dzięki Waszemu wsparciu, będę mogła rozwijać Podcast oraz zrealizować pomysły, które kłębią się w mojej głowie.
Jeśli nie wyobrażasz sobie poniedziałku bez nowego odcinka lub dnia bez “dzień dobry, dzień dobry” możesz dorzucić swoją cegiełkę i w wymierny sposób wpłynąć na rozwój kanału.

Więcej o szczegółach dotyczących samego portalu, postawionych przeze mnie celów oraz o nagrodach w zamian za Twoje wsparcie, usłyszysz tutaj:

Subskrybuj:  iTunes | Android | RSS | tunein | Stitcher|YouTube| Spotify

Link do Patronie:
https://patronite.pl/zmacznego

Hej! Dziękuję, że ze mną jesteście!

Instagram
@zmaczne.go
@podcast_radioaktywny

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz