[111.] Internetowy klub fitness – Aplikacja NTC

Obietnic należy dotrzymywać, dlatego spieszę do Was z zapowiedzianą recenzję NTC+.

Sądzę, że już o niej kiedyś mówiłam,  jednak jeśli jeszcze o niej nie słyszeliście, to czas aby Wasze życie odmieniło się na zawsze! (Ach, jak miło czasem rzucić tekstem, rodem z reklamy). Oczywiście, że ta aplikacja nie wywróci życia do góry nogami, co więcej żadna tego nie zrobi. Chyba, że sami postanowicie coś zmienić, a wtedy ona będzie do tego doskonałym narzędziem.

Przede wszystkim, NTC+ jest to apka stworzona zarówno dla amatorów jak i wprawionych sportowców – kobiet i mężczyzn. Znajdziecie w niej setki treningów (od kilku do kilkudziesięciominutowych); od streatchingu, przez cardio, po ćwiczenia z obciążeniem.
W menu mamy do wyboru kilkanaście języków, niestety na razie bez polskiego. Nie musicie się jednak martwić, że nie zrozumiecie instrukcji jak poprawnie wykonać ćwiczenie. Każde z nich jest bowiem pokazane w krótkim filmiku, więc wystarczy go obejrzeć, aby nie zrobić sobie krzywdy.

 

To co szczególnie lubię w tej aplikacji, to możliwość stworzenia, dopasowanego do naszych potrzeb, planu treningowego. W zależności od tego, na czym najbardziej Wam zależy: poprawie kondycji; zrzuceniu kilku kilogramów; nabraniu mięśni oraz ile dni w tygodniu chcecie ćwiczyć – NTC+ ustala specjalny, kilkutygodniowy, zestaw ćwiczeń. Dodatkowo, poprzez stronę Nike, możecie sprawdzić dane dotyczące treningów oraz Waszych postępów.

 

Wypróbowałam go na sobie już 2-krotnie i niedługo rozpocznę kolejny cykl. Gwarantuję Wam, że poprawicie swoją wydolność, spalicie zbędną tkankę tłuszczową a także pięknie wysmuklicie mięśnie.
U mnie, tego typu plany sprawdza się najlepiej, ponieważ podczas 4-6 tygodni, zestawy ćwiczeń niemal w ogóle się nie powtarzają. Możemy również, w zależności od potrzeb, przestawiać zaplanowane treningi lub zmienić ich kolejność – w zależności od kondycji i czasu, jakimi dysponujemy danego dnia.. Jednak to co  jest szczególe istotne, to fakt że jeśli mamy konkretny plan, który jest monitorowany przez aplikację, to łatwiej będziemy się go trzymać. Nie odwlekamy ćwiczeń na jutro, kolejne jutro i jeszcze następne. Nie, mam napisane: czas na trening i bez gadania!

Inną funkcją, nie związaną już bezpośrednio z ćwiczeniami, jest możliwość przerabiania swoich potreningowych zdjęć. Mała rzecz a cieszy 🙂

Ha! Wyszło całkiem zgrabne lokowanie produktu. Gwarantuje jednak, że nie było (a szkoda) opłacone. Jest to po prostu mój sekret na dobre samopoczucie. Przy pomocy (nie dzięki, bo pracę wykonujemy my) tej aplikacji zyskałam kontrolę nad swoją sylwetką i co więcej – polubiłam ją. Wiem, że jestem w formie i dzięki systematycznym, przyjemnym treningom, jestem coraz silniejsza.

Wstań z kanapy, wyłącz komputer i do dzieła. Czas i tak zleci, jednak od Ciebie zależy jak go wykorzystasz!

Zobacz także: Zycie FIT nie jest dla wybranych

Print Friendly, PDF & Email

3 myśli na temat “[111.] Internetowy klub fitness – Aplikacja NTC

Dodaj komentarz