[69.] Moc na talerzu – sałatka z soczewicą

Co za wspaniały weekend!
Dawno nie byłam tak zmęczona a jednocześnie pełna energii!
W ciągu ostatnich 3 dni, uczestniczyłam w aż 3 treningach z najlepszymi polskimi trenerkami.
Warszawski sklep ForPro, po raz kolejny zorganizował Babski Weekend (oczywiście z okazji minionego Dnia Kobiet). Wszystkie panie, które wcześniej zapisały się przez internet,  mogły uczestniczyć w darmowych treningach a także skorzystać z porad dietetycznych, zdrowotnych i kosmetycznych (z manicurem włącznie)!


Great T-shirt from NIKE #betterforit!!
Cudowna koszulka od NIKE #LepszaJA!!!
Ja ograniczyłam się tylko do treningów 😀 Sobotę rozpoczęłam o 10:00 NTC – wylewałam siódme poty z cudowną Kasią Witkowską, natomiast o 16:00 zmierzyłam się z Lidią Zamyłko i jej treningiem z elementami sztuk walki. Słowem OGIEŃ!

W niedzielę, punktualnie o godzinie 9:00, byłam już w sklepie ForPro na Myśliwieckiej 4, aby wziąć udział w wyjątkowej imprezie zorganizowanej specjalnie dla Facebookej Grupy – Nike Women Club. Szczęśliwa 50, której udało się najszybciej zapisać na trening, mogła ponownie spotkać się z wspomnianymi już trenerkami.

Oczywiście, mimo iż większość z nas wciąż pamiętała wczorajsze ćwiczenia, nie było ŻADNEJ taryfy ulgowej. Albo 100% albo NIC!

Podczas tych dwóch dni, zostałam obdarowana masą wspaniałych prezentów.

The rest of gifts
Na uwagę zasługują: mąka kokosowa od OLEJOWEGO RAJU, mieszanki przypraw (o bardzo dobrym składzie) od ECONDIMENTA oraz naturalny baton (same dobre składniki) od LEGAL CAKES. Dodatkowo otrzymałyśmy batonik energetyczny oraz Oshee, ale nie jestem ich fankom (cukier, chemia, itd) stąd nie polecam :))
Kończąc już temat fitnessu, to muszę jeszcze dodać, że naprawdę jestem z siebie dumna i szczególnie rozumiem #lepszaja. Ostatnie dni nie były łatwe. Brak słońca, ciągłe przemęczenie i stres, spowodowały, że zaniechałam treningi. Dlatego też ten wspaniały maraton, dał mi mocnego kopa i fizycznego i motywacyjnego!

Panie i Panowie, nigdy nie jest za późno, żeby stać się lepszą wersją SIEBIE! Jeżeli macie kogoś pokonać i zniszczyć doszczętnie, to tylko swoje SŁABOŚCI i OGRANICZENIA. Po aktywności fizycznej, czas na pyszną szamkę 🙂

 Pomarańczowo-zielona sałatka/ Orange-green salad

Składniki:
50g czerwonej soczewicy
garść szpinaku i roszponki
1 marchewka
kilka różyczek ugotowanego brokuła
1/2-1 łyżeczka przecieru z papryczki chilli
kawałek sera feta
łyżeczka oliwy z oliwek
1. Ugotuj soczewicę. Wlej tyle wody, aby została dokładnie wchłonięta. Pod koniec gotowania dodaj przecier z papryczki chilli. Jeżeli go nie masz, dopraw papryką, sproszkowanym chilli lub oliwą z jej dodatkiem. Natomiast, jeśli w ogólnie nie lubisz ostrego smaku, pomiń ten etap.
2. Wymieszaj wszystkie warzywa. Dodaj ugotowaną fetę i soczewicę. Polej oliwą i poczuj ten SMAK!


Ingredients:

50g red lentils
handful of spinach and lamb’s lettuce
1 carrot
a few florets of broccoli
1/2-1 tsp of chilli puree
a piece of feta cheese
tsp of olive oil
1. Cook lentils. Be sure that all water will be absorbed. At the end, add chilli pure. If you don’t have it, season with pepper, dried chilli oraz flavored olive oil. But if you just don’t like spicy food, skip this step.
2. Mix vegetables. Add lentils and feta cheese. Pour with olive and feel THAT TASTE!
 
Want more/ Chcesz więcej? Fast (curry) food
Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz