[52.] Prawdziwy Święty Mikołaj od kuchni!

Szczęśliwych Mikołajek! Mam ogromną nadzieję, że nie uwierzyliście tym złym ludziom, którzy wmawiają nam, że wielki Czerwony Gość nie istnieje. Jeśli jednak popełniliście ten błąd i zwątpiliście, najwyższa pora to zmienić! Pierwsze i najważniejsze – Święty Mikołaj jest prawdziwy! Dlaczego niektórzy wciąż pytają i pytają, jakby nie mogli w to uwierzyć? Ciągle mi nie ufacie? OK, w takim razie co Wy na to, że z NIM rozmawiałam?

W poniedziałek spotkałam się z Nim w Ambasadzie Finlandii, której siedziba jest w Warszawie. Zostałam zaproszona przez Ambasadę do wzięcia udziału w konferencji prasowej, po której mogłam również przeprowadzić ekskluzywny wywiad z Mikołajem. Miałam również niepowtarzalną okazję, skosztować fińskich świątecznych potraw. I po prostu muszę to powiedzieć, są wspaniałe!! Naprawdę, mam nadzieję, że uda mi się jeszcze przygotować dla Was osobny wpis z przepisami na te cuda.
Święty Mikołaj jest absolutnie kochany (ale to chyba nikogo nie zaskakuje) :)) Opowiedział mi o prezentach, o które najczęściej proszą go dzieci. I tak, najbardziej pożądane są: klocki, lalki, książki i, co ciekawe, tablety. 

Zapytałam Go także co robi w piątki, jakiej słucha muzyki oraz czy lubi tańczyć. Odpowiedzi na te pytania, usłyszycie w poniższym materiale, które przygotowałam do audycji Piątek, Piąteczek, Piątunio w Radiowej Czwórce. Link do całej audycji tutaj.

Wywiad

 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz