[49.] “Ghost people”/ “Ludzie Duchy”

Hello!

Last time I promised to publish my interview with the most famous Polish traveler and Editor-in-chief of the Polish edition of National Geographic magazine – Martyna Wojciechowska. Lately I was a guest in an exclusive premiere of Martyna’s movie: “Ghost People”. The event was organized by National Geographic Poland. Here you can read more about the documentary which tells the story of albino people from Tanzania. 
The pictures below are made by Marek Arcimowicz.
W ostatnim poście obiecałam Wam, że zamieszczę mój krótki wywiad z polską najsławniejszą podróżniczką i redaktor naczelną National Geographic Polska – Martyną Wojciechowską. W zeszły czwartek, miałam ogromną przyjemność i zaszczyt, uczestniczyć w prapremierze filmu pt.”Ludzie duchy”. Dokument był już wyświetlany w telewizji, jednak nigdy w pełnej wersji. Tutaj możecie poczytać więcej o Ludziach Duchach, czyli albinosach żyjących w Tanzanii. Wydarzenie było zorganizowane przez polską edycję National Geographic. Najważniejszymi gośćmi, którzy przyjechali specjalnie na premierę, byli redaktorzy magazynu z Waszyngtonu.  
Oprócz filmu, mogliśmy podziwiać wystawę zdjęć wykonanych przez Marka Arcimowicza.

Muszę przyznać, że był to wspaniały wieczór, który na długo zapisze się w mojej pamięci. Obejrzałam bardzo trudny i piękny film. Skłania on do refleksji nad tym, jacy są ludzie. Dodatkowo miałam okazję porozmawiać ze wspaniałą niezależną Kobietą, która jest dla mnie ogromnym wzorem.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz