[23.]Take a control!/ Przejmij władzę

Salut!
Today I want to give you a question. How often do you open a fridge and say: “there is nothing to eat“? 
Dziś mam do Ciebie pytanie. Jak często otwierasz lodówkę i stwierdzasz: “nie mam nic do jedzenia“? Kilka razy w miesiącu, tygodniu a może dziennie?

Few times per month, week or maybe daily?
I can understand students but I guess even they have some delicacies from home. I belive that problem isn’t lack of neccessary igredients to prepare any delicious meal. More often the issue is: the lack of idea!
Trust me, the meal I eat are just overview of my fridge – not busily planned dish. Therefore I think  I may help you.
Lots of people joke, that they want me in their kitchen (now, it might be possible only if you live in Warsaw) but it would be so difficult to do. Hence I have a proposition.
Tell me what do you have in your fridge/kitchen units/pantry and I will try to make something delicious with that ingredients. Do you remember lat post? I made the salad according to outlines one of the reader. Now YOU can take a control.
How do get a lordship?
1. Write me by e-mail or on FB
2. Tell me what would you like to eat: a salad/soup/snack/dinner…
3. Give me few products, which will be the base of meal (3-4)
4. Read a recipe, prepare, take a picture and share it with me!

I am so curious about the feedback and if you would like to cook with me. At the beginning I will try to make 2-3 dishes per week.

Rozumiem studentów, choć i oni na pewno mają jakieś smakołyki przywiezione z domu. Wierzę jednak, że zwykle problem nie leży po stronie braku produktów potrzebnych do przygotowania pysznego posiłku. Znacznie częściej brak nam pomysłu na to, co możemy z nich wyczarować.

Uwierz mi, to co jem – jest przeglądem mojej lodówki – a nie skrzętnie zaplanowanym daniem. Dlatego właśnie pomyślałam, że może uda mi się  Tobie pomóc.
Wiele osób żartuje, że chce mnie w swojej kuchni, żebym mogła dla nich gotować (co obecnie będzie możliwe tylko w Warszawie-więc zapraszam na wspólne gotowanie!:)), jednak logistycznie trudno byłoby to zorganizować. Stąd moja propozycja.
Powiedz mi co masz w lodówce/szafkach/spiżarce a ja postaram się przygotować z tego coś pysznego. Kojarzysz ostatni post? Przygotowałam w nim sałatkę według wstępnych wytycznych jednej z czytelniczek. Teraz Ty będziesz mógł przejąć kontrolę. 

Jak posiąść tę władzę?

1. Napisz do mnie maila lub wiadomość na FB 

2. Powiedz na co masz ochotę: sałatka/zupa/przekąska/kolacja…
3. Podaj mi kilka produktów, na których mogłabym bazować (3-4)
4. Przeczytaj przepis, ugotuj, zrób zdjęcie i podziel się nim ze mną!
Jestem bardzo ciekawa odzewu z Twojej strony i tego czy zechcesz ze mną gotować. Wstępnie postaram się przygotować 2-3 potrawy w tygodniu.
Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz